vytvořeno 14. 02. v 10:28 správci nejsou

Přírůstek Neonix

................

Hlasování o přijetí
Lweek
10. 03. v 13:30

Možná by stálo za to použít nějaký lepší avatar. :)

Lweek 10. 03. v 13:30

Možná by stálo za to použít nějaký lepší avatar. :)

Junisek
10. 03. v 11:35

Jů, trochu nám tu zapadáš :( Zkus se ostatním trochu připomenout :)

Junisek 10. 03. v 11:35

Jů, trochu nám tu zapadáš :( Zkus se ostatním trochu připomenout :)

Junisek
15. 02. v 09:48

Jsem pro, druh od nás ze severu... :)

Junisek 15. 02. v 09:48

Jsem pro, druh od nás ze severu... :)

Toanir
14. 02. v 12:44

Není to robot, Super! :D Tak držím palce ať jich dostaneš deset směrem vzhůru a stane se z tebe člen ^_^ Doporučuju ti vyplnit profil (neber si příklad ze mě, je to trošilinku chaotický WIP poslední no... asi to budou už 3 roky, taky bych s tím měl něco udělat :P ) a proklikat si zdejší web. Třeba tu najdeš koutek, který ti přiroste k srdci. Moc se tu toho neděje a určitě nebude na škodu, když se s námi podělíš o podrobnosti svých zálib.

Toanir 14. 02. v 12:44

Není to robot, Super! :D Tak držím palce ať jich dostaneš deset směrem vzhůru a stane se z tebe člen ^_^ Doporučuju ti vyplnit profil (neber si příklad ze mě, je to trošilinku chaotický WIP poslední no... asi to budou už 3 roky, taky bych s tím měl něco udělat :P ) a proklikat si zdejší web. Třeba tu najdeš koutek, který ti přiroste k srdci. Moc se tu toho neděje a určitě nebude na škodu, když se s námi podělíš o podrobnosti svých zálib.

Neonix
14. 02. v 11:36

Omlouvám se za ty tečky nějak mě nenapadalo co napsat tak jestly nevadí to napíšu zde pod : . Jsem Neo a je mi 19 let. Má fursona se skládá ze zvířat co mám rád - lev , kočka , liška no prostě splácanina všeho možného . Má černo, bílo , modro,žlutou srst a jedno oko modré druhé žluté. Rád kreslím a snažím se vše brát s klidem. Nevím co bych o sobě jako představení řekl víc , stejnak si obrázek o každém každý udělá časem sám :D

Neonix 14. 02. v 11:36

Omlouvám se za ty tečky nějak mě nenapadalo co napsat tak jestly nevadí to napíšu zde pod : . Jsem Neo a je mi 19 let. Má fursona se skládá ze zvířat co mám rád - lev , kočka , liška no prostě splácanina všeho možného . Má černo, bílo , modro,žlutou srst a jedno oko modré druhé žluté. Rád kreslím a snažím se vše brát s klidem. Nevím co bych o sobě jako představení řekl víc , stejnak si obrázek o každém každý udělá časem sám :D

Toanir
14. 02. v 10:42

Týjo, takových teček... To si, podle mě, palec nahoru zaslouží. Co myslíte? :D

Toanir 14. 02. v 10:42

Týjo, takových teček... To si, podle mě, palec nahoru zaslouží. Co myslíte? :D