vytvořeno 13. 12. 2019 v 22:45 správci nejsou

Přírůstek Enthvy

Milovník All things fluffy. Nemám fursonu ale jedného dňa to chcem napraviť. Mám rád technológie, ale najradšej hry. Vlci sú môj top.

Přírůstek přijat! Máme tady nováčka! :)
Toanir
18. 02. v 18:40

poslední dab

Toanir 18. 02. v 18:40

poslední dab

Otto Motor
29. 01. v 16:16

není zač =)

Otto Motor 29. 01. v 16:16

není zač =)

Aokami
29. 01. v 16:12

@otto-motor super, díky moc : )

Aokami 29. 01. v 16:12

@otto-motor super, díky moc : )

Otto Motor
29. 01. v 16:10

:( :( :(

okay dad, i won't do that again

Otto Motor 29. 01. v 16:10

:( :( :(

okay dad, i won't do that again

Aokami
29. 01. v 16:09

@otto-motor vnímám tvoje vyjádřování jako úmyslnou a zbytečnou provokaci. Nevím, kdo ti co udělal ale i přes to, že je stránka neaktivní a "tichá", tak to automaticky neznamená, že tady z toho začnete dělat bordel.

Aokami 29. 01. v 16:09

@otto-motor vnímám tvoje vyjádřování jako úmyslnou a zbytečnou provokaci. Nevím, kdo ti co udělal ale i přes to, že je stránka neaktivní a "tichá", tak to automaticky neznamená, že tady z toho začnete dělat bordel.

Otto Motor
29. 01. v 16:07

@Enthvy doplň prosím profil.

chápu. tato stranka mimo nadavék novačkům je poslední dobou nejak ticha, tak proč bychom z toho neudělali nějakou srandu? stejně ale už jste to zruinovalí :(

Otto Motor 29. 01. v 16:07

@Enthvy doplň prosím profil.

chápu. tato stranka mimo nadavék novačkům je poslední dobou nejak ticha, tak proč bychom z toho neudělali nějakou srandu? stejně ale už jste to zruinovalí :(

Aokami
29. 01. v 16:02

@otto-motor nemusíš mít poslední slovo a dál na to vůbec nemusíš reagovat pokud nemáš čím novým přispět k nováčkovi. To jestli něco skončilo a nebo neskončilo je mi upřímně jedno tho : )

Aokami 29. 01. v 16:02

@otto-motor nemusíš mít poslední slovo a dál na to vůbec nemusíš reagovat pokud nemáš čím novým přispět k nováčkovi. To jestli něco skončilo a nebo neskončilo je mi upřímně jedno tho : )

Otto Motor
29. 01. v 16:01

bruh, už se to skončilo.

Otto Motor 29. 01. v 16:01

bruh, už se to skončilo.

Aokami
29. 01. v 15:59

Vzhledem k neaktivitě adminů rád jen připomenu, že toto není veřejná chatovací místnost pro výměnu názorů 2 lidí. Nejen, že se nedržíte tématu ohledně přijímání nováčka jménem @enthvy ale kompletně jste překopali konverzaci a udělali jste tady z toho zbytečný off-topic z vašich nesmyslných keců. Prosím, běžte si povídat o svých soukromých věcech na platformu, která je k tomu určená a ne na "přijímacím řízení" jednoho z nováčků, díky moc.

Aokami 29. 01. v 15:59

Vzhledem k neaktivitě adminů rád jen připomenu, že toto není veřejná chatovací místnost pro výměnu názorů 2 lidí. Nejen, že se nedržíte tématu ohledně přijímání nováčka jménem @enthvy ale kompletně jste překopali konverzaci a udělali jste tady z toho zbytečný off-topic z vašich nesmyslných keců. Prosím, běžte si povídat o svých soukromých věcech na platformu, která je k tomu určená a ne na "přijímacím řízení" jednoho z nováčků, díky moc.

Otto Motor
29. 01. v 15:34

No jako tys řekla, že máme tady kvůli našemu dialogu hodně návštěvníků.

a já říkám, že pokud se to bude pokračovat i dál, tak server spadne od enormního náporu těch návštěvníků.

doufám, že je teprve pochopitelné ;)

Otto Motor 29. 01. v 15:34

No jako tys řekla, že máme tady kvůli našemu dialogu hodně návštěvníků.

a já říkám, že pokud se to bude pokračovat i dál, tak server spadne od enormního náporu těch návštěvníků.

doufám, že je teprve pochopitelné ;)