vytvořeno 18. 01. v 16:06 správci nejsou

Přírůstek Harakiry

Ahoj,jsem Harakiry.Červeno,žluto,černý dráček.Je mi 13(fursone)Moje jmeno je odvozeno od harakiri(nějaké samurajské sebevraždy) mám ráda zabíjení a muceni.Jsem docela sprostá a cool.Mam ship s Levim.Jsem holka a jsem na kluky.Plivu jed a hejbu s gravitaci

Hlasování o přijetí
Sarabi
12. 02. v 11:45

Upravit si může profil ale to co napíše sem do regy už měnit nemůže. Foxy

Sarabi 12. 02. v 11:45

Upravit si může profil ale to co napíše sem do regy už měnit nemůže. Foxy

Foxy
12. 02. v 07:47

Jakože znám tě z tik tok a dala bych ti PRO ale to co jsi sem napsala není hezké zkus to vylepšit upravit

Foxy 12. 02. v 07:47

Jakože znám tě z tik tok a dala bych ti PRO ale to co jsi sem napsala není hezké zkus to vylepšit upravit

Sarabi
27. 01. v 09:08

S tímhle popisem sis podepsala ortel takže nashle v příštím životě.

Sarabi 27. 01. v 09:08

S tímhle popisem sis podepsala ortel takže nashle v příštím životě.

Darhan
26. 01. v 20:13

Noo... Že jde o fursonu... Nejen o ni. Jde i o tebe, jako osobu, která se zde registruje. A to, že napíšeš, že se ti líbí zabíjení, mučení a krev, a že jsi sprostá... Upřímně, tímhle tu snad nikoho nezaujmeš. Styl psaní fakt neřeším (to asi nikdo tady).

Darhan 26. 01. v 20:13

Noo... Že jde o fursonu... Nejen o ni. Jde i o tebe, jako osobu, která se zde registruje. A to, že napíšeš, že se ti líbí zabíjení, mučení a krev, a že jsi sprostá... Upřímně, tímhle tu snad nikoho nezaujmeš. Styl psaní fakt neřeším (to asi nikdo tady).

Matthewek
25. 01. v 19:02

Máš pravdu, není ti osm. Tobě bude asi tak šest. To co jsi napsala je jen snaha být edgy a vyjímečná. Takto to nefunguje, tady ti na to nikdo neskočí. Tímto stylem jsi o sobě v ostatních vzbudila dojem, že jsi jen degenerovaný spratek, který o světě nemá ani šajna. Až si na tohle za pár let vzpomeneš, tak si uvědomíš, jaký cringe jsi ze sebe vyplodila. Pochopíš to ale nejspíš až tehdy, když ti svět dá pěkně přes hubu.

Matthewek 25. 01. v 19:02

Máš pravdu, není ti osm. Tobě bude asi tak šest. To co jsi napsala je jen snaha být edgy a vyjímečná. Takto to nefunguje, tady ti na to nikdo neskočí. Tímto stylem jsi o sobě v ostatních vzbudila dojem, že jsi jen degenerovaný spratek, který o světě nemá ani šajna. Až si na tohle za pár let vzpomeneš, tak si uvědomíš, jaký cringe jsi ze sebe vyplodila. Pochopíš to ale nejspíš až tehdy, když ti svět dá pěkně přes hubu.

Harakiry
25. 01. v 15:38

ach jo,člověk tady popíše fursonu a nikdo mě tu nechce?Mne není 8.Opravdu tak hrozně píšu?Ani nevíte jak moc zde chci být.Je to o fursone sakraa!

Harakiry 25. 01. v 15:38

ach jo,člověk tady popíše fursonu a nikdo mě tu nechce?Mne není 8.Opravdu tak hrozně píšu?Ani nevíte jak moc zde chci být.Je to o fursone sakraa!

LiškaZlatan
19. 01. v 01:30

No co to dneska s tou dobou je? Já jediný s čím hejbu je teď s hlavou z leva do prava. Omlouvám se ale já PRO nedám.

LiškaZlatan 19. 01. v 01:30

No co to dneska s tou dobou je? Já jediný s čím hejbu je teď s hlavou z leva do prava. Omlouvám se ale já PRO nedám.

Matthewek
18. 01. v 19:10

@roxik To mnohé vysvětluje.

Matthewek 18. 01. v 19:10

@roxik To mnohé vysvětluje.

LynxMarkie
18. 01. v 18:47

Ještě že jsi u toho věku dala do závorky že je tolik tvé fursoně, protože to spíš vypadá že ti je tak 8.

LynxMarkie 18. 01. v 18:47

Ještě že jsi u toho věku dala do závorky že je tolik tvé fursoně, protože to spíš vypadá že ti je tak 8.

Roxík
18. 01. v 18:38

Tebe znám z tik toku

Roxík 18. 01. v 18:38

Tebe znám z tik toku